Wznieś się na wyżyny i dowiedz czegoś o świecie
Z blogiem horrory.com.pl

Gdzie wysłać dzieci na wakacje?

Ignacy Szymański 2019-04-30 0 komentarzy
Wpis

W obecnych czasach, kiedy dzieci w szczególny sposób przywiązane są do komputerów, smartfonów, telefonów, gier i internetu warto wakacje czy ferie organizować im na łonie natury. Będzie to wspaniałe oderwanie od codzienności ich nawyków. Wakacje to okres odpoczynku i nabrania chęci do działania na nowy rok szkolny. Biuro podróży Dzikie-Bieszczady organizuje dwa turnusy obozu survivalowego dla starszych oraz młodszych dzieci.

Wypad pod namiot dla maluchów z miast może okazać się bardzo ciekawym i interesującym doznaniem. Przebywanie na łonie natury pozwala się wyciszyć i lepiej poznać samego siebie, a także uczy szacunku do przyrody i daje możliwość docenienia podstawowych rzeczy, które nas otaczają. Tego typu wakacje to doskonały sposób na to, aby dzieci poznały i dostrzegły prawdziwy, otaczający je świat, a nie ten z komputerów i telefonów.  

Obóz survivalowy dla dzieci przepełniony jest niesamowitymi zajęciami. Trwa 10 dni. Na najmłodszych podczas obozu czekają takie atrakcje jak: spanie pod wojskowymi namiotami, wycieczki autokarowe nad Solinę oraz na Połoniny do Bieszczadzkiego Parku Narodowego, wycieczki piesze po okolicznych górach i na punkty widokowe, mnóstwo zabaw oraz gier integracyjnych, wyprawa na noc przetrwania z przeprawą w trudnym terenie. Oprócz tego wieczorami dla uczestników przygotowywane jest ognisko, zabawy w podchody oraz dyskoteka. W cenę obozu wliczają się także zajęcia z instruktorem survivalu: budowanie obozowiska, narzędzi i pułapek oraz rozgrywki PaintBall.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!