Wznieś się na wyżyny i dowiedz czegoś o świecie
Z blogiem horrory.com.pl

Sklep z perfumami arabskimi

Aniela Baran 2019-06-18 0 komentarzy
Wpis

Szeroki wachlarz oryginalnych produktów z Bliskiego Wschodu, przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oferuje klientom sprawdzony sklep internetowy z siedzibą w Warszawie. Sklep funkcjonuje pod adresem Sekretpiekna.pl i posiada w swoim asortymencie takie artykuły, jak: glinki, mydła, hydrolaty, maseczki, szampony, masła do ciała oraz olejki roślinne. Znaczącą część jego oferty stanowią również perfumy arabskie.

Perfumy te różnią się od europejskich kompozycji swoim aromatem, a także składem. Zostały stworzone na bazie naturalnych olejków eterycznych w oparciu o tradycyjną recepturę, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zawierają w swoim składzie tylko naturalne esencje i charakteryzują się wyrazistymi zapachami orientalnych nut.

Dostępne w sklepie perfumy arabskie z reguły występują w bardzo małych pojemnościach, bowiem już ich niewielka ilość na skórze w zupełności wystarcza, aby zapach używającej ich osoby unosił się za nią przez cały dzień. Każdy klient z pewnością znajdzie w sklepie odpowiednią dla siebie kompozycję, ponieważ zapachy oferowanych tam perfum są dość mocno zróżnicowane. Niektóre perfumy charakteryzują się mocnym, ciężkim aromatem, a inne - są świeże, delikatne albo kwiatowe.

Panów powinny zainteresować perfumy na bazie oudu, czyli nuty pochodzącej z konarów drzewa agarowego. Oud to jeden z najdroższych składników perfum na świecie. Jego wysoka cena wynika z długoletniego procesu jego powstawania, a także z dość skomplikowanego procesu pozyskiwania.

Perfumy arabskie zwracają uwagę nie tylko niezwykłymi zapachami i naturalnym składem, ale również niebanalnymi, często ręcznie zdobionymi flakonikami, które stają się prawdziwą ozdobą łazienki.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!