Wznieś się na wyżyny i dowiedz czegoś o świecie
Z blogiem horrory.com.pl

Serwis Smarta

Witold Kaczmarczyk 2019-07-04 0 komentarzy
Serwis Smarta

Smart to marka samochodu, która bez wątpienia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w krajach europejskich. Mimo, że jest to stosunkowo nowe auto, sprzedano już ponad kilkaset tysięcy jego flagowego modelu. To pojazd idealny do jazdy w mieście - jest mały i bardzo zwinny, co znacznie ułatwia przemieszczanie się w korkach. Ponadto, przy dużym deficycie miejsc parkingowych, właściciel Smarta nie będzie miał takiego problemu, ponieważ zmieści się swoim autem w nawet najmniejszą przestrzeń.

Smart we Wrocławiu  i Poznaniu jest dostępny w renomowanym salonie Duda-Cars S.A. Jest tutaj możliwe zakupienie zupełnie nowego pojazdu tej marki, jak również jego kompleksowa naprawa. Doświadczony i wykwalifikowany personel podchodzi tu do każdego klienta w indywidualny sposób i z należytą starannością. Pracownicy wyjaśnią wszystkie pytania czy wątpliwości dotyczące poszczególnych pojazdów, opowiedzą o jego zaletach i pomogą w doborze odpowiedniego modelu. Każdy klient na wybór swojego wymarzonego samochodu ma czas, aby spokojnie przemyśleć tę decyzję i skonsultować ją z bliskimi czy skorzystać z jazdy testowej.

Na miejscu można również skorzystać z usługi serwisowania pojazdu. Dzięki bardzo dobrze wyposażonej stacji obsługi i wykwalifikowanym, doświadczonym mechanikom, można zweryfikować tu i naprawić praktycznie każdą usterkę. Wszystkie usługi odbywają się szybko i w pełni bezpiecznie.

W związku z tym salon cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami wśród swoich klientów. Każdego roku ich grono znacznie się poszerza.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!