Wznieś się na wyżyny i dowiedz czegoś o świecie
Z blogiem horrory.com.pl

Trzykrotny sukces Grupy TENSE w rakingu Deloitte Technology Fast 50

Malwina Głowacka 2019-04-05 0 komentarzy
Trzykrotny sukces Grupy TENSE w rakingu Deloitte Technology Fast 50

Obecnie zaistnienie i rozwój firmy na rynku związanym z nowymi technologiami, mediami czy marketingiem, jest niezwykle trudny. Aby osiągnąć sukces w tym zakresie, należy nie tylko przygotować sprawny plan działania, śledzić wszelkie nowinki technologiczne czy dbać o rozwój pracowników, ale również pamiętać o tym, aby nie spocząć na laurach po pierwszych sukcesach, ponieważ mogą one bardzo szybko przeminąć.

Od pewnego czasu w różnych branżach wykształciły się różnego typu rankingi związane z mierzeniem innowacyjności poszczególnych firm. Dzięki tego typu rankingom potencjalni inwestorzy czy klienci mogą sprawdzić, czy dana firma posiada wystarczające zaplecze wiedzy i technologii. Jednym z prestiżowych rankingów, na który wiele osób zwraca uwagę, jest ranking Deloitt Technology Fast 50, który przedstawia obiecujące przedsiębiorstwa mieszczące się w Europie Środkowej, odznaczające się wzrostem operacyjnych przychodów. Jest to istotny współczynnik, który może zadecydować o tym, czy dana firma utrzyma się na rynku.

Według informacji CEO Magazyn Polska, ranking bierze pod uwagę kilka kategorii. Poznańska Grupa TENSE znalazła się w kategorii firm z branży mediów. W 2016 roku firma uplasowała się na miejscu 34. Rok później było to miejsce 32. W 2018 roku przedsiębiorstwo również zostało docenione jako jedna z najlepiej rozwijających się agencji świadczącej usługi z zakresu SEO. Jest to wyjątkowo ważne wyróżnienie, zwłaszcza dla polskiej firmy. W Polsce firmy związane z nowymi mediami wciąż są spychane na drugi plan, dlatego też wszelkie sukcesy na tym polu są istotne dla przyszłości całej branży.

Skomentuj, jeżeli uznałeś artykuł za przydatny!